Manavgat Belediyesi - Şükrü Sözen Haberleri

BAŞKAN SÖZEN'DEN ÇAT KAPI EV ZİYARETİ

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Manavgat Belediye Başkan adayı Şükrü Sözen, eşi Hatice Sözen ile birlikte ‘çat kapı' ev ziyaretleri gerçekleştirerek seçim çalışması yapıyor.

TOROSLARIN KADINLARI SÖZEN’E GÜVENİYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in kadınlara yönelik ödüllü sosyal projelerinden biri olan ‘Torosların Kadınları Manavgat’ı Geziyor’ projesi, kentte büyük ilgi gördü.

MANAVGAT SEVDAMIZ HİÇ BİTMEYECEK

Manavgat, kentine sevdalı, çağdaş, Atatürkçü, aydın, Cumhuriyet değerlerine her zaman sahip çıkan ve kentinin değerlerini dürüst, sağlam duruşuyla korumaya çalışan Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in

HALKIYLA PAYLAŞAN BAŞKAN

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, sık sık yaptığı toplantılarla Manavgat halkı ile bir araya gelerek projelerini paylaşıyor, yaptıklarını ve yapacaklarını anlatıyor.

GÖNÜLLERDEKİ İTTİFAKI KURGULAYACAĞIZ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) belediye başkanı adaylığını, yaptığı büyük bir halk buluşması ile açıkladı.

BAŞKAN SÖZEN SEÇİM STARTINI EVRENSEKİ’DEN VERDİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, seçim gezilerinin startını Evrenseki Mahallesi’nden başlayarak verdi.Evrenseki turizm bölgesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Sözen, büyük bir coşku ile karşılandı.

BAŞKAN SÖZEN’E SOĞUK HAVADA SICAK İLGİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, halkla buluşma gezileri kapsamında Odaönü, Karakaya ve Boztepe Mahalleleri’ni ziyaret etti.

BAŞKAN SÖZEN SARILAR PAZAR YERİNDE ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, kent merkezi ve kırsal mahallelerde başlattığı halk buluşmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.